Vítejte na nakuponline.eu

Doprava a platba

 

CENÍK DOPRAVY
Objednávky nad 3000,- Kč Zdarma
Česká pošta - balík do ruky 85,- Kč
Přepravní společnost GEIS 85,- Kč

                              

CENÍK PLATEB
Online platba kartou nebo ePlatba  0,- Kč
Převodem z účtu  0,- Kč
Dobírka GEIS 40,- Kč
Dobírka Česká pošta 40,- Kč

 

Pokyny pro platby převodem na náš běžný účet: použijte prosím číslo účtu 123-1275160227/0100 a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky

 

INFORMACE K DOPRAVĚ

BALÍK DO RUKY - Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na adresu, kterou uvedete do objednávky následující pracovní den po převzetí zásilky k přepravě. O doručování zásilky budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu. V případě, že Vás doručovatel nezastihne na adrese, zanechá ve Vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude následně uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět odesílateli.

Během těchto 7 dnů můžete požádat Českou poštu o opakované doručení zásilky nebo o prodloužení úložní doby. Blíže na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

 PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST GEIS - přepravní společnost doručí zásilku na Vaší adresu zpravidla do 1 až 2 pracovních dnů od jejího převzetí k přepravě. O převzetí zásilky Vás bude přepravní společnost informovat prostřednictvím SMS popř. e-mailu současně se zasláním kódu zásilky, jehož zadáním do uvedeného odkazu do systému přepravní společnosti můžete sledovat průběh doručení zásilky. Před doručením Vás bude kontaktovat řidič přepravní společnosti, se kterým můžete dohodnout přesný čas a místo doručení. V případě, že zboží je zabaleno do více balíků, GEIS účtuje přepravu jako jeden balík.

 

JAK ZKONTROLOVAT ZÁSILKU PŘI PŘEVZETÍ

 1. Před převzetím zboží od dopravce důkladně zkontrolujte zda není poškozen obal.

Pokud na zásilce vidíte jakékoli poškození obalu, jeho promáčknutí a jiné porušení napište tuto skutečnost do doručovacího listu.

 1. Pokud zjistíte výše uvedené poškození obalu a chcete zkontrolovat zboží, konzultujte tuto skutečnost s dopravcem. Máte právo před převzetím zásilky nahlédnout dovnitř balení a zkontrolovat zboží.

 2. Pokud se rozhodnete zboží nepřevzít, zapište důvod nepřevzetí do doručovacího popř. reklamačního listu přepravce.

V případě poškození obalu nebo zásilky, které zjistíte při převzetí, uveďte do doručovacího listu zásilky např. NEPŘEVZATO z důvodu poškození nebo  PŘEVZATO S VÝHRADOU nebo  POŠKOZENÝ OBAL nebo POŠKOZENÉ ZBOŽÍ nebo NEÚPLNÁ ZÁSILKA.

REKAPITULACE :

Co dělat při zjištění poškození obalu popř. částečného poškození zboží/nedodání kompletního zboží?

 1. Zapište výhradu do reklamačního listu a nepřebírejte zboží
 2. Pokud se rozhodnete zboží převzít zapište do doručovacího listu výhradu.
 3. Kontaktujte prosím prostřednictvím kontaktního formuláře neprodleně náš e-shop dohodneme další postup

Upozornění!

V případě, že do přepravního/doručovacího listu nebude zapsaná výhrada, nemůžeme ručit za kladné vyřízení reklamace vady způsobené při přepravě.

 

POSTUP PŘI ZJIŠTĚNÍ POŠKOZENÉHO ZBOŽÍ

 1. Jestliže po převzetí a rozbalení svého balíku zjistíte, že je zboží rozbité či jinak poškozené, je nutné bez zbytečného prodlení nahlásit škodu příslušné přepravní službě, prostřednictvím které byla zásilka zákazníkovi doručena.

 2. Důležité je také zkontrolovat obsah a kompletnost zásilky. V případě, že je zásilka nekompletní, je nutné nám tuto informaci nahlásit nejpozději do 3 dní od převzetí zásilky a to prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ve kterém vždy uvádějte číslo objednávky. 
   
 3. Při přebírání zásilky doporučujeme postupovat podle našich pokynů „Jak zkontrolovat zásilku při převzetí“ kterou najdete na stránkách našeho obchodu.

 4. V případě lehké deformovanosti či drobného poškození vnějšího obalu je ve většině případů zásilka zcela nepoškozena a její nepřevzetí mnohdy znamená zbytečné prodloužení dodací lhůty. 

     5.  Ve všech výše uvedených případech doporučujeme pořídit fotografickou dokumentaci, která může výrazně pomoci rychlejšímu řešení situace.

 

Dopravní společnost GEIS :

 • Ihned po zjištění škody je potřeba nám a následně z naší strany tuto škodu nahlásit společnosti GEIS.
 • Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
 • O dalším postupu vás budeme informovat co nejdříve. 

Dopravní společnost Česká pošta

 • Ihned po zjištění škody (nejpozději však do 2 pracovních dnů od převzetí zásilky), je potřeba tuto škodu nahlásit společnosti Česká pošta.
 • Nahlášení provedete zavoláním na telefonní číslo +420 840 111 244 nebo osobně na kterékoliv nejbližší pobočce České pošty
 • Následně je nutné kontaktovat nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. O dalším postupu vás budeme informovat co nejdříve. 

V případě dotazů Vám také rádi poskytneme v pracovních dnech v době od 9 do 16 hod osobní telefonickou podporu.

Váš tým nakuponline.eu